Про це у програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі розповів головнокомандувач Сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Галушкін. За його словами, до кінця березня вже окреслено пріоритетні завдання.

До теми Має піти бум, – командувач тероборони анонсував масштабний вступ

Як розповів Галушкін, потрібно розмістити всі підрозділи тероборони у пунктах постійної дислокації, обладнати їх, укомплектувати особовим складом, тобто кадровими військовими, не менше ніж до 70%, а також мати до кінця березня своїх резервістів приблизно на 70 – 75%.

Ми чітко окреслили наші пріоритетні завдання, які стоять на найближчі півтора місяця, тобто до кінця березня,
– наголосив головнокомандувач Сил тероборони.

Варто прочитати Є побутові проблеми, – у ЗСУ розповіли, на які труднощі натрапляють Сили тероборони

"Перші особи" на 24 каналі: дивіться відео

Сили тероборони в Україні: що відомо

  • В Україні 1 січня 2022 року набув чинності закон про нацспротив. Він передбачає започаткування Сил тероборони. Відповідні бригади передбачено у кожному обласному центрі.
  • Командувач Сил тероборони Юрій Галушкін у січні розповів, що посадові особи вже призначені й визначили місця дислокації. Водночас у кожній бригаді сформована необхідна кількість батальйонів.
  • У ГУР Міноборони заявили, що залучатимуть у підрозділи тероборони насамперед тих людей, які пройшли військову службу у лавах ЗСУ.
  • Вже з 4 лютого запрацювала "гаряча лінія" Сил територіальної оборони ЗСУ, яка відповідатиме на запитання українців.
  • Добровольцям тероборони дозволили використовувати мисливську зброю. У Кабміні розповіли, у якому порядку добровольці зможуть застосовувати її та набої під час виконання завдань.