Про це розповів радник командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Сергій Кузан в ефірі 24 каналу. Розгортання такого величезного штабу менше ніж за 2 місяці наражається на великі адміністративні проблеми.

До теми У Львові відкрили центр рекрутингу тероборони: як подати заявку на вступ до лав ЗСУ

Як розповів Кузан, наприклад, у деяких місцях приміщення, які віддали під військові частини, потребують капітального або часткового ремонту, а десь їх взагалі не вистачає.

Тобто є безліч побутових, адміністративних проблем, які потрібно розв'язувати. Ці проблеми розв'язує, я б сказав героїчно, Командування Сил тероборони поряд з навчанням, добором кадрів та їхнім вишколом,
– заявив Кузан.

Він зауважив, що для того, аби військові добре виконували свою роботу, їм потрібно створити належні умови.

Дізнайтеся більше Добровольцям тероборони дозволили використовувати мисливську зброю

За словами Кузана, Сили тероборони є абсолютно інтегрованою складовою ЗСУ. Укомплектувавши та сформувавши їх, Збройні сили вдасться доповнити фактично наполовину їхньої кількості. Мовиться про 130 тисяч резервістів.

"Також залучимо ще більше населення. Згідно з тими показниками, які є зараз, та дослідженнями, це від 1,5 до 2 мільйонів українців, готових захищати Україну зі зброєю у руках", – додав Кузан.

У ЗСУ розповіли, на які труднощі натрапляють Сили тероборони: дивіться відео

Тероборона в Україні: що відомо

  • В Україні 1 січня 2022 року набув чинності закон про нацспротив, який передбачає започаткування Сил тероборони. Відповідні бригади передбачено у кожному обласному центрі.
  • Командувач Сил тероборони Юрій Галушкін розповів, що посадові особи вже призначені й визначили місця дислокації. У кожній бригаді сформована необхідна кількість батальйонів.
  • У ГУР Міноборони заявили, що залучатимуть у підрозділи тероборони насамперед тих людей, які пройшли військову службу у лавах ЗСУ.
  • Вже з 4 лютого запрацювала "гаряча лінія" Сил територіальної оборони ЗСУ, яка відповідатиме на запитання українців.