Йдучи на позиції військових та журналістів просять вимикати GPS на телефонах.

Читайте також: Статус учасника бойових дій в Україні заборонили надавати працівникам ЗСУ та МВС

"Закінчується 2018-й рік, технології розвиваються. Навіть на нашій війні на сході все не обмежується біноклями чи старими засобами спостереження. Через прив'язку по всіх цих геоданих противник може вичислити позиції і перебування військових", – зазначив військовослужбовець ЗСУ Угрюмий.

Із такими даними стріляти набагато легше, та й без них ворог не мовчить. Лише вчора у військових над головою розірвався постріл РПГ. По цих позиціях важке озброєння вже певний час не працює, але по сусідах б'ють регулярно.

Вже йдучи з позицій журналісти зустріли Стаса, військового, який і справді воює за свій дім, адже він з окупованої частини Донеччини. Не без хвилювань, але хоче передати вітання і окупантам, і мирним жителям окупованої території.

Полум’яний привіт росіянам – ми не віддамо ні сантимерту нашої землі. Також хотілося б передати вітання людям, які перебувають по тій стороні на Донбасі, на окупованій частині, – ми звільнимо території, все буде добре,
– відповів військовослужбовець ЗСУ Стас.

А поки війна за звільнення України триває.

До слова, екс-президент Франції Франсуа Олланд заявив, що Володимир Путін щосили намагається перетворити війну в Україні на "заморожений конфлікт". Це дозволить йому довше контролювати захоплені території аж до кордонів із Росією.