Кортеж з тілом захисника вже прибув у рідне місто Камінь-Каширський. Вже 12 березня полеглого воїна поховають на місцевому кладовищі.

Дивіться також У Луцьку провели в останню путь військового, який повернувся з Ізраїлю, щоб захищати Україну

Загинув Микола Лисик

Микола Лисик загинув 9 березня 2024 року у Донецькій області під час виконання бойового завдання. Зазначається, що чоловік народився у 1993 році і був родом з міста Камінь-Каширський, що у Волинській області.

Камінь-Каширська міська рада висловлює щирі співчуття рідним людям солдата. Тяжко знайти слова втіхи в час страшної біди. Вічна і світла пам'ять Герою,
– написали в рідній ОТГ воїна.

Камінь-Каширський втратив на війні Миколу Лисика / фото міської ОТГ

Зазначається, що тіло захисника прибуло на Батьківщину 11 березня. Місцева влада звернулася до громадян зустріти загиблого військового з квітами, патріотичною символікою, коридором Слави та на колінах.

Маршрут руху траурного кортежу був такий: село Піцир'я – вулиця Ковельська – вулиця Відродження (Ватутіна) – вулиця Магдебурського права (Перше Травня) – центр міста – вулиця Ковельська – вулиця Волонтерська (Гоголя).

Вже 12 березня відбудеться похорон Миколи Лисика. Чин розпочнеться в церкві святого пророка Іллі міста Каменя-Каширського о 12:00. Поховають бійця на центральному кладовищі.

Втрати України

  • На війні проти окупантів 9 березня 2024 року загинув військовий Тарас Шпинта. Йому назавжди залишилося 37. На повернення Тараса додому чекали дружина та маленькі сини.
  • У небі над Донецькою областю загинув майор Андрій Ткаченко. Він виконував бойове завдання на винищувачі. Останній виліт 33-річного Андрія відбувся 8 березня.
  • На фронті загинув військовослужбовець і журналіст Дмитро "Перун" Сінченко. Трагічну звістку повідомила його колишня дружина Олена Сінченко 8 березня.