У мережі з'явилось відео, на якому росіянин розповідає, що на Кримському перешийку вибухнула машина. Він заявив, що це ЗСУ підірвали колону. Про це пише 24 канал.

До теми Крим провертається додому: у Керчі поставили ялинку з синіми та жовтими кольорами

Щось горить на кордоні в Чонгарі

Чоловік заявив, що намагався перетнути кордон, як перед ним вибухнула автівка. Він сказав, що не побачив, що трапилось і що власне спричинило вибух – ракета чи щось інше. Росіянин заявив, що ледь встиг відскочити й більше в Сімферополь він не поїде, бо "туди стали діставати хохли".

На його відео видно, як вдалині посеред ночі щось сильно горить.

Де розташований КПВВ "Чонгар"

Пожежа почалась саме на КПВВ Чонгар. Це тимчасовий пункт пропуску на межі з підконтрольною Україні (до 24 лютого) територією та окупованим Росією Кримом.

КПВВ розташований на Кримському перешийку, в Генічеському районі Херсонської області – неподалік сіл Чонгар та Салькове.

Росіяни окопуються в Криму та мінують шляхи

  • Україна дала зрозуміти, що сама вирішуватиме, як повертати Крим. Тож наші партнери, зокрема США, розуміють, що військовий наступ України на Крим неминучий, хоча й побоюються ядерної ескалації.
  • Нещодавно з'явилися повідомлення про те, що в тимчасово окупованому Криму росіяни почали рити окопи на узбережжі півострова. На пляжах у селищі Чорноморське вже викопали траншеї, а вздовж окопів чергує місцева поліція.
  • Зараз окупанти намагаються додатково укріпити берегову лінію, побоюючись висадки українського десанту. Міноборони відомо, що траншеї з'являються на східному узбережжі півострова. Там росіяни навіть будують бетонні укріплення.
  • Натомість у Сакському районі на дорогах, які ведуть до деяких пляжів, з'явилися таблички з надписом "Обережно, міни".
  • У паніці росіяни щодня покидають тимчасово окупований півострів. Тим часом у Білому домі вважають, що Україна має потенціал для звільнення Криму.