У Вітовському районі, біля села Любомирівка, на міні підірвався автомобіль. Поранення зазнали 4 людини. Про це розповіла Миколаївської облради Ганна Замазєєва.

До теми Які міни бувають та як їх відрізняти: важлива інформація від МВС

Мінна небезпека триває: людей закликають бути обережними

В автівці, яка наїхала на міну, були 4 людини, серед яких немовля віком 3 тижні. Усі вони зазнали поранень.

У якому стані наразі перебувають постраждалі Замазєєва не уточнила.

Українці регулярно страждають від ворожих мін

  • Цивільні часто підриваються на мінах на тих територіях, які перебували під ворожою окупацією, або де тривали військові дії.
  • Зокрема, на Харківщині на міні підірвалися батько з 7-річним сином. Інцидент стався у лісі біля села Бугаївка Чугуївського району. Хлопчик під час гри побіг у кущі й випадково підірвався на міні. Батько хотів допомогти синові, однак постраждав й сам. Чоловік та хлопчик отримали вибухові травми. Їм знадобилася госпіталізація.
  • Також на Харківщині на міні підірвалося подружжя, яке напередодні зимових свят їхало по ялинкове гілля. Чоловік загинув на місці трагедії. Його дружину з травмами госпіталізували.
  • Олег Синєгубов у січні 2023 заявив, що Харківська область залишається однією з найбільш замінованих в Україні.
  • Відходячи, росіяни закладають чимало боєприпасів, які довгий час не розриваються. Окрім того, люди періодично натрапляють на міни з пастками та розтяжки.
  • Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що Росія побудувала в Україні мінне поле площею 250 тисяч квадратних кілометрів.
  • На сьогодні в Україні найбільше мінне поле у світі, площею більше, ніж Велика Британія чи Румунія Воно не тільки ускладнює пересування людей, але й спричиняє серйозні перебої у сільському господарстві, яке є однією з наших основних галузей.
  • У Нацполіції планують створити в спецпідрозділах додаткові групи вибухотехніків, які б могли виконувати завдання, що пов'язані з розмінуваннями звільнених територій і тих місць, де йдуть бойові дії.