За даними ЗМІ, генерал, прощаючись, натякнув на бажання експрезидента Дональда Трампа бути схожим на диктатора.

Дивіться також Суд у Нью-Йорку визнав Дональда Трампа відповідальним за шахрайство

Камінь у бік Трампа

У своєму виступі Міллі наголосив, що війська приносять присягу конституції, а не "диктатору-наслідувачу", маючи на увазі Трампа.

Ми не присягаємо королю чи королеві, тирану чи диктатору. Ми не присягаємо тому, хто прагне стати диктатором. Ми не присягаємо окремій людині. Ми присягаємо Конституції,
– наголосив Міллі.

Слід зазначити, що слова генерала викликали гучну реакцію в аудиторії.

Байден розповів про подвиг Міллі

Тим часом нинішній президент США Джо Байден подякував Міллі за його "безцінне" партнерство. Байден назвав генерала "непохитним перед обличчям небезпеки" і згадав про його подвиг.

Виявляється, той "одного разу пробіг замінованим мостом, щоб не дати проїхати ним двом бойовим танкам, які евакуювали поранених військовослужбовців".

Новим очільником Генштабу став Чарльз Браун: що про нього відомо

  • 20 вересня сенат більшістю голосів затвердив генерала Чарльза Брауна на посаду глави Генштабу. Його кандидатуру висунув сам президент Байден. Відомо, що Браун – колишній військовий льотчик. Має досвід командування військами в Тихоокеанському регіоні. У 2020 році його призначили головнокомандувача ВПС. Його довго не могли затвердити на посаді глави Генштабу через опір сенатора-республіканця Томмі Тубервіля.
  • Браун стане другим афроамериканцем, який очолить Об'єднаний комітет начальників штабів.
  • У 2020 році журнал Time включив Брауна до списку 100 найвпливовіших людей світу.
  • Браун брав участь у питаннях з озброєння, підготовки і консультування українських військових до та після російського вторгнення в 2022 році.
  • За словами новоспеченого головнокомандувача армії, Україна продемонструвала цінність того, як обмін інформацією може зблизити союзників і партнерів.