Відкриття другого фронту на Харківському напрямку не передбачають

Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов, повідомляє 24 канал.

До речі Росіяни досягли обмеженого прогресу у наступі з Ізюма, – британська розвідка

Коментуючи ймовірне відкриття другого фронту на Харківському напрямку, Громов сказав, що такої можливості не виключають. Він заявив, що українські сили спостерігають за діями та обстрілами з боку противника.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу зазначив, що ворог проводить обстріли певних населених пунктів і певних ділянок місцевості. За словами Громова, у такий спосіб росіяни намагаються прощупати оборону ЗСУ та виявити слабкі місця.

Окупанти прагнуть виявити можливі напрямки дій своїх військ. Загарбники, як сказав Громов, проводять так звану підготовку своїх артилерійських підрозділів у бойових умовах. Також не виключається, що Росія проводить ротацію підрозділів і "як було у 2014 році – тренується на нас".

Відкриття другого фронту на Харківському напрямку ми наразі не спостерігаємо та не передбачаємо,
– заявив Громов.

Ознак створення ударних угруповань у Білорусі – немає

Під час брифінгу Олексій Громов прокоментував загрозу наступу росіян з території Білорусі. За його словами, розвідка та інші структури ведуть активний збір інформації та відстежують ситуацію.

Ознак створення наступального угруповання з Білорусі – немає,
– констатував Громов.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ додав, що збройні сили Росії та Білорусі проводять певні заходи.

Що відомо про загрозу з боку Білорусі

Раніше – у Білорусі заявили, що вони "терплять тиск": дивіться відео