Лише такі кроки можуть посприяти завершенню війни на Сході України. Зокрема, Зеленський розглядає можливість розширити нормандський формат або створити паралельний – "з потужними гравцями".

До теми Перевіряємо готовність, – Зеленський побував на позиціях українських військових на Херсонщині

Ніхто не говорить, що треба закривати "Мінськ"

Мовиться про ті країни, які хочуть допомогти Україні у протистоянні. Необхідно й модернізувати мінський процес, вважає Зеленський.

Я вважаю, що "Мінськ" повинен бути гнучким. Ніхто не говорить, що потрібно закривати "Мінськ". Але вважаю, що декілька пунктів повинні бути оновлені,
– зазначив Зеленський.

ТКГ збереться на засідання у відеоформаті

Зеленський наголосив, що наразі у мінському форматі активно проводять переговори. Зокрема, мовиться про роботу Тристоронньої контактної групи. Вже 28 квітня буде повноцінне засідання ТКГ у відеоформаті.

Я все ж таки думаю, що всі сторони наблизяться до рішення оголосити ще раз про режим припинення вогню і перезавантажать цей режим серйозно – не тільки на словах, а й письмово підтвердять,
– пояснив президент.

Актуально Краще переговори, ніж війна: чого чекати від зустрічі Зеленського та Путіна

У Кремлі заяви Зеленського назвали "тривожним сигналом"

Зазначимо, що у Кремлі раніше відреагували на пропозиції Зеленського скоригувати формат переговорів щодо Донбасу. Це прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав "черговим тривожним сигналом".

Президент Зеленський на Херсонщині: відео