Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний журналіст, шеф-редактор The Insider Russia. Він припустив, який глобальний конфлікт може чекати на світ в майбутньому.

Зверніть увагу Угода з дияволом: як і чому Грузія перетворюється на ворога України

"Путін спробує повторити одразу ж, щойно війна закінчиться. В той же момент, як він підпише мирний договір, де б не закінчилася війна, в цей момент він буде готувати наступну. Тому що він в цьому сенсі шалений фанатик", – прокоментував Олевський.

Головний фанатизм бункерного полягає не лише в тому, що він ненавидить Україну і хоче її зруйнувати, а й в тому, що він вважає, мовляв, може її перемогти.

Натомість еліти, які зараз страждають від війни, на цьому етапі вже хочуть її закінчення, але чи матимуть вони за мету повторення – невідомо.

На світ може чекати нова війна

Олевський вважає, що зараз світ загалом стоїть на порозі іншої великої війни, яка буде пов'язана з Азією, диктатурами як засобом керування людьми.

Зараз коаліції диктатур (Китай, Росія та деякі країни центральної Азії) проти недиктатури – це дуже потужні сили.

Журналіст згадав статтю в якій мовиться про те, що Японія нині вибудовує міцну коаліцію з країнами Європи, адже вважає, що скоро їй доведеться воювати.

Світ готується до чогось більшого, а зараз це перерахунок на своїх та чужих,
– резюмував Олевський.

Олевський припустив, чим може обернутися мирний договір з Росією: дивитися відео

Деякі країни активізують питання переговорів між Росією та Україною

  • Останнім часом з'явилися 2 активні кандидати в "переговорники" щодо закінчення війни в Україні. Мовиться про президента Китаю Сі Цзіньпіна та турецького президента Реджепа Ердогана. Туди ж долучився і Папа Римський, який займає дуже посередню позицію, до того ж не долучається до гуманітарних місій в Україні.
  • Фахівці з американського Інституту вивчення війни дійшли висновку, що Кремль може знову тиснути на Захід, аби змусити Україну піти на поступки та вести переговори на вигідних агресорові умовах.
  • Після візиту лідерів 6 африканських держав Україні був представлений їхній "мирний план". Деталі поки невідомі. Повідомляється, що лідери також обговорювали, наскільки війна в Україні вплинула на продовольчу безпеку в країнах Африки.