Разом з Мироном Маркевичем, до Мар'їнки також приїхали тренер юнацької збірної України Володимир Єзерський та український спортивний журналіст та коментатор Ігор Циганик, повідомили у Штабі АТО.

Володимир Єзерський в зоні АТО

Володимир Єзерський

Зокрема, в рамках поїздки в район АТО легенди українського спорту побували на КПВВ "Мар'їнка" та "Майорське", а також поспілкувалися з вихованцями Мар’їнської дитячо-юнацької спортивної школи.

Зустріч Маркевича з прикордонниками

За участі Мирона Богдановича відбувся футбольний матч на сучасному майданчику в Марїнці між командами військовослужбовців Краматорського прикордонного загону та місцевими жителями. Мирон Маркевич та Володимир Єзерський грали за прикордонників, а Ігор Циганик коментував цей поєдинок.

Маркевич футбол АТО Мар'їнка

Маркевич зіграв за прикордонників у Мар'їнці

Військові отримали перемогу, перегравши місцеву команду з рахунком 7:5.

"Відчувається, що за цей час наші Збройні Сили стали отримувати міцну підтримку від держави, яка сприяє зростанню їх бойового потенціалу та матеріальному забезпеченню. Я кожного року буваю в АТО, і на власні очі бачу, як змінюється наша армія, як зростає професіоналізм військових. І в порівнянні з минулими роками, у війську відчуваються докорінні зміни у кращий бік", – зазначив Мирон Маркевич.