Про це Волкер розповів в інтерв'ю "Эхо Москвы".

"Щодо країн, то низка держав уже заявили, що вони будуть готові внести свій вклад. Про це заявили Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія та Туреччина. На мій погляд, це хороший діапазон країн, що включає кілька держав, які розглядаються в Росії більше як частина Заходу, і кілька держав, які розглядаються на Заході більше як частина простору СНД. Я вважаю, що відчуття балансу було б логічним", – сказав спецпредставник Держдепу.

Читайте також: Регулярні війська, офіцери і контрактники: Волкер розповів про присутність Росії на Донбасі

Водночас Волкер підтвердив, що миротворціна Донбасі мали б діяти з мандатом ООН.

Те, як це буде організовано, підлягає обговоренню. Те, як будуть розгорнуті миротворці, на якому етапі, підлягає обговоренню, але з фундаментального погляду, після повного розгортання це повинні бути справжні миротворчі сили, які контролюють ситуацію в галузі безпеки,
– наголосив американський дипломат.

До слова, у липні представники Президента України Петра Порошенка заявили, що миротворчі сили ООН не можуть бути введені на окупований Донбас лише для захисту працівників ОБСЄ на лінії розмежування, як це пропонує Росія, а мають зайти на усю територію регіону, включаючи і неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону. Це потрібно для того, аби Росія не могла постачати зброю та військових на Донеччину та Луганщину.

Зазначимо, що Порошенко підніме питання введення миротворців на Донбас на Генасамблеї ООН.