Пряма трансляція на
Останні випуски

Мішкін-"Петров": як вдалось викрити другого підозрюваного в отруєнні Скрипаля

Журналісти-розслідувачі з'ясували, що другого підозрюваного в отруєнні у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля насправді звати не Олександр Петров.

Другим підозрюваним в отруєнні Скрипалів виявився військовий лікар за освітою, полковник ГРУ Олександр Мішкін 1979 року народження.

Дивіться також: Отруєння Скрипаля: з'явилось нове фото Чепіги – тепер з його водійського посвідчення

Розслідувачі Bellingcat припускають, що Мішкіну, як і його "напарнику" по Солсбері Чепізі, Путін присвоїв звання Героя Росії.

Знайомі сім'ї Мішкіна повідомили, що, на їхню думку, найвищу нагороду він отримав за діяльність "або в Криму, або в зв'язку з Януковичем,
– йдеться у розслідуванні.

Читайте також: Отруєння Скрипалів: підозрювані росіяни брали участь у захопленні держустанов України

Журналісти з'ясували, що Мішкін, на відміну від Чепіги, не став змінювати свого імені та по батькові і у паспорті "Петрова" також вказана його справжня дата народження.

отруєння Скрипаля розслідування Мішкін Петров

Справжнє ім'я другого підозрюваного в отруєнні Сергія Скрипаля – Олександр Мішкін

Збіг за іменем "Олександр Мішкін" спеціалісти Bellingcat виявили також у російській базі даних страхування автомобілів.

Мішкін Петров розслідування отруєння Скрипаля

Справжнє ім'я "Олександра Петрова", підозрюваного в отруєнні Сергія Скрипаля, Олександр Мішкін

Пошук зареєстрованого власника авто Volvo XC90 остаточно підтвердив зв'язок Олександра Мішкіна з ГРУ, оскільки в якості адреси власника поштовою адресою був зазначена штаб-квартира ГРУ – Москва, Хорошевське шосе, 76Б.

У розпорядженні розслідувачів опинилась також копія внутрішнього паспорта Олександра Мішкіна, з якої навіть неозброєним оком можна зробити висновок, що "Петров" і Мішкін – це одна й та ж особа.

Мішкін Петров розслідування

Російський паспорт Мішкіна-"Петрова"

Петров Мішкін розслідування Bellingcat

Справжнє ім'я підозрюваного в отруєнні Сергія Скрипаля "Олександра Петрова" – Олександр Мішкін

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані в отруєнні Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ РФ.

12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе "Русланом Бошировим" та "Олександром Петровим".

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

26 вересня журналісти оприлюднили резонансне розслідування, у якому йшлось, що справжнє ім'я "Руслана Боширова" – Анатолій Чепіга. Окрім звання полковника ГРУ, він також нагороджений орденом Героя Росії, ймовірно, за те, що у 2014-му допомагав Віктору Януковичу втікати з України.

 

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі