Таку думку 24 каналу висловив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Читайте також: Журналісти зафільмували нічну зустріч Ситника вдома у президента Порошенка

Неправильно, коли особистісні стосунки керівництва заважають працювати антикорупційним структурам. Але треба бути готовим, що їм заважатимуть і провокуватимуть на різні скандали,
– зауважив Віталій Бала.

За його словами, скандал між НАБУ та САП ще не означає втрату до них довіри. Більш зрозумілою ситуація стане, вважає Бала, коли запрацює Антикорупційний суд, і буде нарешті замкнутий цикл – від розслідування до суду. Тоді, якщо будуть реальні результати, то рівень довіри відновиться.

Читайте також: Скандал з рюкзаками: чому син Авакова та Сергій Чеботар залишилися непокараними

"Антикорупційний суд – вікно можливостей для НАБУ та САП, які однак мають більше довіри, ніж ГПУ. Не все ще втрачено. А нинішні скандали – це особистісні стосунки. НАБУ та САП між собою не воюють. Між очільником НАБУ Ситником та керівником САП Холодницьким набагато більше особистого, ніж принципових питань діяльності НАБУ та САП", – наголосив Бала.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро отримують погрози від голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Голова САП Назар Холодницький натомість звинуватив НАБУ у таких самих діях щодо антикорупційної прокуратури, проте заяви Ситника не спростував.