Про це 24 каналу сказав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, окупанти вишукують чоловіків, вантажать в автобуси та відправляють на фронт.

Читайте також У Маріуполі триває зачистка проукраїнських жителів

Кого окупанти мобілізують на Донеччині

Андрющенко зазначив, що російські окупанти наразі здійснюють мобілізацію донеччан. Розташована в Маріуполі "військова комендатура" продовжує суцільним порядком перевірки документів чоловіків.

Тобто людей, які мають реєстрацію – Донецьк, Макіївка, Горлівка,
– сказав він.

За словами радника мера Маріуполя, в цих містах, ймовірно, вже не залишилося чоловіків, окрім тих, що мають обслуговувати якісь елементарні речі для існування хоча б якоїсь інфраструктури.

Кого окупанти мобілізують на Донеччині та яке місто наступне: дивіться відео

В якому місті далі мобілізуватимуть в армію окупантів

Андрющенко розповів, що в Маріуполі залишилося дуже багато ВПО, які з 2014 року обрали для себе це місто. Вони просто не змінили офіційно реєстрацію через свій статус й у паспорті у них вказано, наприклад, місто Донецьк.

Тобто вони зараз у зоні ризику,
– наголосив радник мера Маріуполя.

Він зауважив, що багато людей переїхали з Донецька нещодавно. Тому що там дуже гаряче й бої точаться на самих околицях міста. Хоча в Маріуполі, наприклад, нема води, так само як і в Донецьку та Маківці.

Чоловіків зараз вишукують, вантажать в автобуси – і вперед на фронт,
– зазначив Андрющенко.

Тобто, резюмував він, саме так відбувається призов до армії окупантів. Наступна хвиля мобілізації вже стосуватиметься маріупольців.

Примусова мобілізація на окупованих територіях: що відомо