Так, наразі тривають планові мобілізаційні заходи. Про це 24 Каналу розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки Федір Веніславський.

Важливо Мобілізація у листопаді: скільки разів можуть відправляти на ВЛК та чи можна відмовитись

Чи посилюватимуть мобілізацію

"Планові мобілізаційні заходи відбуваються постійно – щодня, бо ті втрати: і санітарні, і незворотні, потребують поповнення", – пояснив Веніславський.

Зокрема, і для формування нових підрозділів для звільнення нашої країни. У такому режимі мобілізація триває фактично з літа минулого року. За останні кілька місяців істотних змін, що змусили б посилити мобілізацію в Україні не було.

На цей момент немає підстав для того, щоб інтенсифікувати мобілізацію,
– підсумував народний депутат.

Веніславський сказав, чи буде посилення мобілізації: дивіться відео

Мобілізація в Україні: останні новини

  • Верховна Рада зареєструвала проєкт закону, який може скасувати відстрочку для здобувачів другої вищої освіти. Нардеп Сергій Рахманін зауважив, навіть, якщо такий законопроєкт ухвалять – навряд це матиме суттєвий вплив, адже мовиться не про дуже великі цифри.
  • В Україні з'явилася ініціатива, за якою військовозобов'язані, що незаконно покинули територію держави після повномасштабного вторгнення, мають сплатити штраф у 25 тисяч гривень за кожен місяць. Однак, навряд таку ініціативу дійсно впровадять.
  • Наразі тривають зміни щодо проходження військово-лікарських комісій, зокрема скорочують терміни медогляду. Які зміни передбачаються – читайте у матеріалі.