Таким чином, сумарні втрати російських окупаційних військ перевищили 62 тисячі. Минулої доби лікувальні заклади в Пінську, Кобрині, Бресті та Дрогичині були переведені у звичайний режим роботи, без броні ліжко-місць.

Читайте Путінські плани щодо захоплення всієї України руйнуються

Що відбувається в лікарнях та моргах

У Гомелі та Мозирі ситуація з надходженням поранених стабільна, добова пропускна здатність в жодному лікувальному закладі не перевищена.

Основною проблемою в Білорусі залишається велика кількість тіл загиблих російських окупантів, які російська сторона з моргів вивозить невеликими партіями.

Відносно стабільна ситуація в Ростовській, Бєлгородській та Курській областях з обробленням поранених. Хоча в російських лікувальних закладах, як і раніше, відсоток смертності серед поранених значно вищий, ніж у білоруських.

Важливо Крилаті й тактичні: якими ракетами Путін обстрілює українські міста

Обстановка у Криму

Непроста та навіть критична ситуація в окупованому Криму. На півострові відзначається дефіцит ліжко-місць, а також проблема зі зберіганням тіл у моргах.

Командування окупаційних військ побоюється сливу фото та відео з кримських моргів, за чим ведеться суворий контроль на місцях.

"Какой русский не сопрет?" Дружина окупанта радить чоловікові, що вкрасти: дивіться відео