Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

"Закарпаття нарешті декомунізоване: всі Леніни, Дзержинські, Кірови, Комсомольські, Жовтневі викинуті на смітник історії. Замість них з’явилися вулиці не тільки Джона Леннона чи Енді Воргола. Область стала єдиною в Україні, в якій "декомунізовані" вулиці перейменовані на честь усіх загиблих на Донбасі героїв. Така була моя принципова позиція", — зазначив Москаль.

Водночас голова Закарпатської ОДА здивований тим, що в окремих селах люди вороже налаштовані до перейменування вулиць на честь місцевих військових, які загинули на Донбасі. Зокрема, Москаль розповів про два випадки — у селищі Великий Березний місцеві мешканці незадоволені перейменуванням вулиці Івана Локоти (комуністичний діяч періоду 1919-1939 років, — "24") на вулицю Василя Наливайка (боєць 128-ї бригади, народився у цьому селищі, загинув у червні 2014 року на Луганщині), а у селі Клячаново сільрада заблокувала перейменування вулиці Ворошилова на вулицю Василя Лавкая (боєць ДУК ПС, загинув на Донбасі, похований у Клячанові), а вулицю Жовтневу — на вулицю Альберта Падюкова (боєць "Айдару", також похований у Клячанові).

Ну, хіба не свинство? Хлопці не ховалися від війни по підвалах чи закордонах, а поїхали на схід і віддали свої життя за Україну, а після цього земляки просто плюнули їм в обличчя…
— додав Москаль.

Читайте також: Декомунізація по-закарпатськи: площа Ворхола та війна з засиллям Терешкової