Наразі до хостелу приїхали співробітники поліції і оточили територію. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ, інформує 24 Канал.

До теми Мобілізований окупант злякався пакету та втік з автоматом: його шукають у 3 областях

Сумка окупанта до смерті налякала росіян у Москві

У хостел окупант Андрій потрапив дуже хитро. Він запізнився на потяг і пізно ввечері довго намагався домовитись із таксистами біля вокзалу.

У цей момент на загарбника у формі звернув увагу випадковий перехожий – він провів його до найближчого хостелу.

Після цього окупант розповів, що він не просто військовий, а учасник так званої "спеціальної військової операції". Під час заселення у хостел він навіть надав копію військового квитка, виданого в Красноярському краї. Згодом чоловік розташувався у кімнаті, залишив там сумку, вийшов на вулицю і безвісти зник.


Сумка, яку залишив окупант у хостелі / фото росЗМІ

Адміністрація та гості хостела злякалися сумки та викликали поліцію, щоб ті перевірили її.

Наразі окупанта Андрія досі не знайшли. Під час оформлення до хостела він не залишив жодних контактів, пославшись на те, що він має лише українську сім-карту.

Окупант залишив сумку та втік: дивіться відео

Російські солдати безвісти зникають

  • Раніше мобілізований окупант втік та прихопив з собою автомат. Тепер у Росії панікують й шукають його на території відразу 3 областей.
  • А з білоруського полігону під Барановичами втекли російські окупанти. Солдати забрали із собою зброю.
  • Росіяни вигадують різні способи, щоб зберегти власне життя. Вони намагаються завдати собі поранень, домогтися від командування відпусток та взагалі, якщо не знайти варіант тікати додому, то хоча б перебувати подалі від фронту.