Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. Він також зазначив, що Антонівський міст фактично існує, по ньому можна їздити мотоциклами і дуже обережно пересуватися на легкових авто.

Читайте також Стремоусов дав наводку ЗСУ, – Братчук повідомив про нові влучання по Антонівському мосту

За словами Володимира Молчанова, раніше окупанти дозволяли вантажівками пересуватися по Антонівському мосту, але він дуже сильно хитається, якщо хтось перевозить важкий транспорт, тому більше така опція не доступна.

Щодо дамби у Новій Каховці, то окупанти засипали шлюзові ходи – тепер цей щебеневий переїзд розташований на 4 метри нижче від основного переїзду, там дуже повільно і в один ряд може проїхати будь-який транспорт, зокрема і танк,
– додає Молчанов.

Детальніше про ситуацію із переправами у Херсонській області: дивіться відео

Однак, за словами активіста, цей об’єкт є постійним центром уваги українських артилеристів, тому зараз більшість тих, хто хоче переправитись – знищуються.

ЗСУ вкотре відпрацювали по Антонівському мосту

  • Антонівський міст важливий для окупантів, оскільки дозволяв перекидати сили з Криму та окупованих територій на лівому березі Дніпра – на правий. Починаючи з літа ЗСУ регулярно завдають ударів по мосту, руйнуючи його.
  • У тимчасово окупованому Херсоні вдень 12 вересня знову сталася "бавовна". ЗСУ вкотре вдарили по Антонівському мосту. Це сталося після того, як окупанти "тестували" його.
  • Ситуація на Херсонщині залишається вкрай складною. Там тривають бойові дії. Окрім того, окупанти намагаються відновити рух Антонівським мостом.