Ми однозначно повернемо всі території, – Гайдай

Про це заявив глава Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Він розповів, що українські воїни докладають титанічних зусиль, щоб одного разу Луганщина була повністю деокупована.

Дізнайтесь більше Біля Борівського ЗСУ зупинили наступ, бої за Сєвєродонецьк тривають: головне від Генштабу

За словами Гайдая, українська армія воює проти військ Росії, які переважають наші за чисельністю, попри те, що вже застарілі та не цінують власних солдатів.

Ми однозначно повернемо всі території. Я в цьому взагалі не сумніваюся,
– сказав Гайдай.

Глава Луганської ОВА зазначив, що Збройні Сили України десь мають успіхи на полі бою, а на деяких напрямках доводиться стримувати ворога та відходити на нові позиції. При цьому він наголосив, що ЗСУ завдають загарбникам колосальних втрат.

"Це все робиться для однієї цілі – для перемоги!", – сказав Гайдай.

Він додав, що українські військові можуть відбити Сєвєродонецьк за тиждень, "але, якою ціною і, яким буде ККД (коефіцієнт корисної дії – 24 канал)".

Очільник Луганської ОВА зазначив, що військове керівництво робить все правильно й не варто опускати руки, оскільки перемога може бути близько. Він закликав надалі допомагати українській армії.

Росіяни намагаються захопити Сєвєродонецьк

  • Росія кинула значні сили на те, щоб захопити Сєвєродонецьк і всю Луганську область. Окупантам вдалося прорвати оборону ЗСУ, після чого майже місяць у Сєвєродонецьку тривають вуличні бої.
  • Станом на 22 червня було відомо, що українські сили контролюють лишень завод "Азот" у Сєвєродонецьку. Водночас голова Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк інформував, що бої вже частково відбуваються на території заводу "Азот".
  • У Генштабі ЗСУ повідомляли, що Росія веде штурмові дії, щоб захопити Сєвєродонецьк. Окупанти завдають масованих ударів по позиціях ЗСУ. Наразі ситуація у Сєвєродонецьку складна, але контрольована.
  • З метою виснаження противника українські сили ведуть активну маневрену оборону. За даними Генштабу ЗСУ, ворог має вогневу перевагу.
  • Очільник Луганської області Сергій Гайдай інформував, що в Сєверодонецькій промзоні вже зруйновано багато захисних споруд, через що не виключено можливості відходу ЗСУ на нові більш укріплені позиції. Гайдай пояснив, що ЗСУ немає сенсу бути на розбитих позиціях.

До теми – ЗСУ відійдуть від Сєвєродонецька: дивіться відео