Однак така версія не має підстав для існування. Про це у стрімі на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 канал.

До теми Якщо Путін заморозить війну, то виграє її, – інтерв'ю з американським експертом

Чи можливе заморожування бойових дій на фронті

За його словами, прихильники версії змови дотримуються думки, що офіційно про заморожування війни ніхто повідомляти не буде. В Україні вже продовжили строк дії воєнного стану до 19 лютого 2023 року. Однак на фронті далі нібито нічого не відбуватиметься.

Однак Жданов вважає, що ніякого заморожування війни не буде.

У нас є реальний шанс скористатися часовою перевагою та не дозволити Росії вирівняти ситуацію, давши їх паузу у війні,
– зазначив військовий експерт.

"Ми не можемо втратити такий шанс"

За його словами, цього або наступного тижня відбудеться перегрупування військ, тому що потрібно перекинути зокрема ті війська, які звільнилися з правого берега Дніпра на Херсонщині. Росія також проводить перегрупування.

А далі ми будемо спостерігати активізацію бойових дій, принаймні з нашого боку. Адже ми не можемо втратити такий шанс,
– сказав Жданов.

Він додав, що зараз Росія дуже прагне паузи у війні.

"Лунає просто виття з Кремля про передишку. А чим більше Росія просить про переговори, тим більше потрібно атакувати", – зазначив військовий експерт.

Читайте також Окупантам не дають прорвати оборону, – у ЗСУ розповіли про ситуацію біля Бахмута та Сватового

За словами Жданова, мінімум через тиждень ми маємо побачити певні просування в активності бойових дій з української сторони.

Олег Жданов розповів, до чого готуються ЗСУ: дивіться відео

Росія вимагає переговорів: яка мета

  • Після втрати Херсона з Москви лунає все більше сигналів про готовність до переговорів з Україною. Прессекретар Владіміра Путіна навіть обмовився, що Росія обстрілює енергетичну систему України, аби схилити Київ до діалогу.
  • Президент Володимир Зеленський переконаний, що наразі Росія шукає можливості домогтися "короткого перемир'я". Ворог потребує паузи для відновлення сили.
  • Як зазначив військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник запасу Роман Світан, росіяни не просто так вивели війська з Правобережжя Херсонщини. Після доукомплектування окупанти можуть кинути всі свої сили на один напрямок, де вони вже довго не можуть здобути результатів.