Музичні і молодіжні програми. Згадати все

Як виглядали нинішні зірки у зовсім дитячому віці, коли вони були учасницями різних талант шоу 1990.

На "фант-лото Надія" свої перші кроки до зірок зробила не лише Настя Каменських. Потрапити на проект мріяла тоді чи не кожна дитина з більш-менш пристойними вокальними даними. Аня та Аліна Завальські – ще одні зіркові учасниці "фант-лото Надія" – буквально росли з цим проектом.

Вперед пішли не лише зіркові Алібі. Уважний глядач "фант-лото" пам'ятає і цю смуглявку, яка натхненно підспівує сестрам Завальським – Гайтана. Про свою участь у "фант-лото" не шкодує Катруся Кондратенко, нині відома як Катя Чилі.

Програма без перебільшення стала кузнею кадрів для того що в майбутньому назвуть шоу-бізнесом. За час існування проекту в ньому засвітилися тисяча сольних виконавців, а якщо порахувати учасників танцювальних колективів то це число треба множити ще на десять.

Читайте також: Згадати все. Як в Україні з’явилися перші мобільники

І в той день Ірина Білик ще співала українською мовою. До речі, як і абсолютно всі учасники і гості шоу. Навіть хлопці з гурту "Вечірня школа", які у своїй творчості наслідували мегапопулярний тоді "Ласкавий май".

Попри забобони чорний кіт як талісман програми виявився для неї щасливим. Більше 10 років в ефірі і статус музичного телеконкурсу №1 в Україні. Діти і їхній хороший настрій – були найвищою цінністю авторів програми.

У "фант лото Надія" всі відгадували загадки і всі отримували призи, незалежно від зайнятого місця. Щоб малим було весело ведучий програми щоразу перевтілювався у когось нового – то він художник, то Остап Бендер.

Участь у "фант-лото" для творчості Матвійчука зіграла не останню роль. Найпопулярніші його пісні орієнтовані саме на дітей. Хтось впадав у дитинство, а комусь на проекті відкривалися більш дорослі радощі.

Завальські закрили й історію самої програми "фант лото Надія". Вони останні ведучі сподкоємиці проекту – програми "зірки на сцену". Нехитра заставка з кольоровими буквами і незмінний ведучий Костянтин Грубич – так виглядало одне з перших ток-шоу українського телебачення.

Грошей не було на стадію, на декорацію. Бо це ж 90 роки. Нічого не було. Замість декорації у нас буду ть живі люди – школярі. Приходило по 200-300 чоловік в студію. Їх садили ярусом і на фоні, наче яскраво люди рухаються. Це було дуже оригінально на той час. Зараз це наївно. А то був прорив,
– сказав телеведучий Костянтин Грубич.

У студію запрошували іменитих гостей, а питання їм ставили діти. Якщо діти сміялися, значить вибрики вдалися. Але інколи від сміху валявся і сам ведучий.

Найуспішніший проект на українському телебаченні називався "Не всі вдома". Сучасна програма для молоді, яка наслідувала формати Mtv. Легка розмова в студії із зірковими гостями, презентації кліпів.

Читайте також: Згадати все. Як в Україні зароджувався інтернет

Реклами тоді було мало і вона давала шанс відпочити дитячим очам, які рахували свинок. І рейтинги зашкалювали. Половина ввімкнених тоді телевізорів була налаштована на "Не всі вдома". Тому кожен поважний музикант намагався потрапити на програму і презентувати свій новий кліп.



Програма виходила у прямому ефірі з 1997 по 1999. Лише один раз автори зробили виключення для Земфіри, яка на піку своєї популярності з медіа спілкувалася мало. Довелося посидіти на диванчику і суперзірці того часу Андрію Шевченку.

Тодішній глядач наче губка вбирав у себе нові проекти, захоплювався новими кумирами і просто жив, тим що показували тоді по телевізору. Здається, в 1990 нам крутили щирий і правдивий телепродукт, який доходив до самого серця.