Очільник МЗС запевнив, що говоритимуть про це з керівництвом організації. Про це Дмитро Кулеба розповів на брифінгу 16 вересня.

Зауважте Росія вимагає термінового засідання Генасамблеї ООН

Очільник МЗС назвав причину ігнорування ООН саміту Кримської платформи

Дмитро Кулеба на брифінгу, присвяченому актуальним питанням зовнішньої політики України, відзначив "лише один негативний момент в контексті нашої участі в ООН".

Це те, що ця організація проігнорувала саміт Кримської платформи і не була на ньому представлена. Це відбулось абсолютно з політичних мотивів,
– заявив Дмитро Кулеба.

Він також додав, що це "говорить й про стан справ у самій організації і про розуміння нею своєї ролі та місії у світі". Глава відомства запевнив, що "це неправильне розуміння, яке ми будемо змінювати", а також, що "потрібно захищати принципи, а не інтереси окремих держав".

Ба більше, Кулеба запевнив: "І ми будемо говорити з керівництвом організації про неприпустимість такого ставлення, адже ключовим завданням ООН є саме підтримка миру та безпеки".

Останні новини щодо ООН

  • 76 сесія Генеральної асамблеї ООН розпочалася 14 вересня 2021 року. 21 – 27 вересня триватимуть загальні дебати.
  • 14 вересня Дмитро Кулеба розповів, що Україна планує скликати на Генасамблеї ООН дебати для обговорення ситуації в Криму та на Донбасі. Про це глава МЗС заявив телефоном мальдівському колезі Абдуллі Шахіду, який очолює цьогорічну сесію ООН.
  • 15 вересня в ООН закликали світову спільноту об'єднатися в боротьбі з коронавірусом. Генсек ООН Антоніу Гутерреш заявив, що пандемія несе небезпеку в світі.