Про це повідомили у міністерстві закордонних справ Канади, інформує Укрінформ.

Читайте також: Українські снайпери отримають високоточні гвинтівки з Канади, – посол

У МЗС зазначили, що Канада – непохитний партнер України. А також наголосили, що "місії спостереження за виборами роблять важливий внесок до посилення демократичних інституцій".

Канада допоможе Україні, відрядивши значну кількість канадських спостерігачів на підтримку як канадської двосторонньої моніторингової місії, так і – якщо її буде сформовано наступного року – спостережної місії ОБСЄ,
– сказали у міністерстві.

Крім того, Канада планує зосередитися на "збільшенні демократичної участі громадянського суспільства, підвищенні ролі жінок у демократичних процесах та боротьбі із поширенням дезінформації й стороннім втручанням".


Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд

Канада разом із Україною на її шляху до втілення реформ, серед яких: зміцнення демократичних інституцій, заохочення участі у політиці жінок, розбудова громадської впевненості у виборчих процесах та запобігання шахрайству, залякуванню та насильству,
– додали у відомстві Канади.

Проте точної кількості спостерігачів, яких відрядить Канада, та термін їх перебування в Україні у МЗС не повідомили.

Нагадаємо, що у четвер, 6 грудня, міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд розкритикувала дії Росії в районі Азовського моря. При цьому вона звернулась голови МЗС РФ Сергія Лаврова російською мовою.