Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.

Читайте також: Танки поміж житлових будинків: стало відомо про грубі порушення окупантів на Донбасі

Затриманий виявився мешканець міста Горлівка, що потрапив до лав бойовиків ще у неповнолітньому віці.


На Донбасі затримали 19-річного бойовика

Оперативники встановили, що у 2015 році співробітники так званої "поліції ДНР" завербували його разом з товаришами по навчанню. Під постійним тиском агітаційної пропаганди юнак, не досягши навіть 16-річного віку, погодився на їхні умови та вступив до незаконного збройного формування під назвою "Молода гвардія".

Пройшовши відповідну військову підготовку, бойовик виконував завдання на блокпосту між Горлівкою та Донецьком, де і прослужив до кінця 2018 року. Він сказав, що в його обов'язки входило чергування на блокпосту між містами Горлівка і Донецьк, огляд транспортних засобів та особистих речей громадян із систематичним вимаганням грошей у подорожуючих громадян в сумі від 100 до 2500 рублів РФ,
– йдеться у повідомленні.


Молодий бойовик працював на Росію

Згодом молодик через складну соціальну ситуацію вирішив виїхати на підконтрольну українській владі територію Донецької області.

До слова, 24 канал повідомляв, що в СБУ сповістили про затримання керівника агентурної мережі російської воєнної розвідки, який діяв на території Миколаївської області. Ним виявився Юрій Ломако – екс-начальник 84-го арсеналу мінно-торпедного та трального озброєння, що дислокується в Очакові.