На Луганщині під час перевірки гвардійці з’ясували, що затриманий безпосередньо брав участь у бойових діях у складі банд формувань так званої "ЛНР", повідомили у прес-штабі ООС.

Читайте також: Які зарплати у жителів окупованого Донбасу та скільки платять бойовикам

Під час перевірки затриманий навіть не проявив страху та занепокоєння, а просто констатував, що воював, але "це було давно".

Начальник військового наряду сказав, що наразі громадянина передали до відділу поліції.

До слова, проросійські бойовики у Щасті передали українській стороні 60 громадян, які перебували в пенітенціарних установах тимчасово окупованої Луганщини. Вони продовжать відбувати покарання на підконтрольній уряду території.

Затриманого бойовика допитали працівники Служби безпеки України. Він розповів, що в 2014 році вчився у російському Бєлгороді. Там йому російські офіцери викладали "курс лекцій", як ухилятися від уваги українських органів безпеки.

Після цього вступив до угруповання проросійських бойовиків "Призрак", де займався артилерійськими обстрілами мирних населених пунктів. Чоловік визнав, що "Призрак" займався злочинною діяльністю. А також наголосив, що при збройних угрупованнях псевдореспублік особисто бачив російських військових радників.

Дивіться відео допиту бойовика злочинної бригади "Призрак":