Ринку додадуть волатильності й макроекономічні показники з решти світу. Зокрема у Новій Зеландії вийде звіт по будівельному сектору, Японія озвучить динаміку обсягів промвиробництва і рітейлу, а в Китаї вийде індекс виробничої активності. Далі естафету підхопить європейський регіон з блоком національних індексів і Канада з липневим показником ВВП.
Як очікується, 1 жовтня буде насичений новинами день. У Японії вийде звіт про активність в секторі великих виробників, а також ряд індексів Tankan.
Крім того, увага інвесторів буде прикута до Китаю, де очікується реліз індексу PMI для виробничої сфери.
В Австралії на вівторок запланований виступ керівника центробанку країни. Він повідомить рішення регулятора щодо основної процентної ставки. Крім того, будуть оприлюднені дані про зміну обсягів роздрібної торгівлі. Інвестори також будуть моніторити індекси PMI щодо всіх основних країн єврозони.
«У середу основні події почнуться з Австралії. Там вийде індекс з будівництва, що може зміцнити австралійський долар. Але основною подією в середу буде виступ глави ЄЦБ. Це може сильно вплинути як на фінансовий, так і фондовий ринки», - говорить аналітик компанії TeleTrade Олександр Щербаков.
Натомість у четвер фінансовим ринкам прогнозують деяке затишшя. У цей день планує відпочивати Китай, відзначаючи День утворення КНР. Але вже в п’ятницю ситуацію пожвавить Банк Японії, озвучивши свою думку щодо найближчих перспектив у грошово-кредитній політиці. Крім того, у США вийде звіт по ринку праці, результати якого вплинуть на подальші рішення Федеральної резервної системи.