За словами автора петиції Максима Безрука, голосування за новообраного президента було протестним, а він насправді не має підтримки 73% виборців. Він наголосив, що перші заяви та дії Зеленського на посаді гаранта – розчаровують.

Читайте також: Петиція за відставку Зеленського: прихильники президента зробили контрхід

Як йдеться у петиції, користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Зеленський почав приписувати народній волі власні забаганки.

Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України,
– написано в тексті петиції.


Скріншот петиції про відставку Зеленського

Читайте також: Заява про референдум на Донбасі: з'явилися нові деталі із зустрічі активістів з Зеленським

Після того, як 22 травня була опублікована петиція Безруком, на сайті з'явилася ще одна петиція про відставку Володимира Зеленського, автором якої є Вадим Михальський. Він пише про вимогу відставки Президента у разі невиконання обіцянок протягом 6 місяців від початку його президентства.

Якщо чинний президент України Володимир Зеленський в термін 6 місяців не виконає своїх передвиборних обіцянок (зняття недоторканості депутатів, суддів, міністрів, президента; перегляд ціни на комунальні послуги; суд над усіма, хто грабував та нищив українську державу; гідні зарплата, пенсія та соцвиплати тощо), тоді Володимир Зеленський повинен подати у відставку,
– йдеться у тексті петиції.

В період з 22 по 28 травня електронна петиція зібрала понад 13 тисяч підписів.


Друга петиція про відставку Зеленського