— Про те, наскільки наша ідея заборони політичної підтримки під час виборів матиме підтримку у Верховній Раді, ми невдовзі дізнаємося.
— Це є наша принципова позиція, бо наші громадяни не хочуть знов бачити засилля політичної реклами на всіх можливих майданчиках: білборди, телебачення, листовки, радіо, тощо. І це пов’язано з тим, що під час війни, під час такої складної для країни ситуації, коли наші люди допомагають армії з останніх сил, витрачати шалені гроші на рекламу – це є просто аморально.
Друге питання – може прийшов час політикам спілкуватися з виборцями вживу, хоча це й складніше. І свої політичні програми наразі потрібно будувати, виходячи з реальних запитів населення, які неможливо дізнатися, не спілкуючись з людьми.
— Я переконаний, що голосування за цей законопроект, який вже є зареєстрованим, стане черговим іспитом на моральність та відповідальність наших народних обранців.
Політична реклама має бути тільки у вигляді партійної газети чи буклету, який кандидат особисто має запропонувати потенційному виборцю з поясненням своєї програми.
— Задля цього ми відкрили наші партійні списки задовго до початку виборів. Задля того, щоб громада сама висувала тих, кого вона вважає найдостойнішими. Бо завдання депутатів – навчитися працювати постійно, а не лише під час виборчої кампанії.
Також гість розповів про політ агітацію на місцевих виборах, і зазначив, що найстрашніше, що може відбутися – це повторення 205 округу, яке було відвертим знущанням над громадянами.