Кадрові перестановки не є чимось революційним. Всі ці призначення зроблені за поданням начальника Генерального штабу Руслана Хомчака. У цьому впевнений військовий експерт Юрій Бутутсов.

Актуально: Володимир Кравченко – новий командувач ОС: що про нього відомо

У цих кадрових призначеннях немає політики: Сирський був призначений в ООС при Порошенку і просувався колишнім начальником Генштабу Муженком. І ці кадрові призначення не є провісниками реформ. Швидше, це спроба підвищити якість управління і логіку в нинішньому форматі ЗСУ до моменту призначення нового міністра оборони,
– вважає він.

Також Бутусов висловився про нового очільника ООС Володимира Кравченка. Він назвав його не надто медійною особистістю, яка не була помічена у жодних скандалах.

"Був на керівних посадах в оперативно-тактичному угрупованні "Маріуполь", користується повагою низки відомих мені ветеранів. Подивимося, що у нього вийде на такій високій посаді, коли він буде перебувати під прицільною увагою", – зазначив експерт.

Важливо! Президент Зеленський 5 серпня звільнив Олександра Сирського з посади командувача Об'єднаних сил і призначив на його місце Володимира Кравченка. Сирський натомість став командувачем Сухопутних військ ЗСУ. На цьому посту він замінив Сергія Попка.