Тепер перевіряють чи не став він найбільшим у світі.

"Ми вже маємо диплом - підтвердження того, що це рекорд, і занесений в Книгу рекордів України. Такі книги мають 38 країн світу, проведено експертизу на чистоту рекорду - поки що жодна країна такого не має, тому готуються матеріали для подання в Книгу рекордів Гіннеса", - каже заступник директора Барського автодорожного технікуму Галина Крамар.

Барський дороговказ заввишки 6 метрів і має понад півсотні таблички. Працювали над ним впродовж року. Окрім назв міст і країн є на ньому і жартівливі напрямки.

"Так, наприклад, район Капстанівка, Матня - українська така назва, також П’яний угол - у нас в народі є таке місце, барчани знають, про що я говорю. Крім того, якщо ви звернули увагу, верхня частина на 4 таких напрямки вказує, на підшипникові повертається в залежності від вітру - напрямки "любов”, "доля”, "кохання”, "вдача” - це те, що скажімо, напрям міняє", - каже директор Барського автомобільного технікуму Йосип Кибітлевський.

Напрямки дороги до Надії, Щастя та Любові - постійно змінюються. Бо, зроблені в формі флюгера. Однак, студенти автомобільно-дорожнього технікуму їх вже вивчили.

"Ну, взагалі, коли ми виходимо з навчального закладу, то дивлячись, який в нас настрій, ми по тому напрямку і йдемо. Коли виходимо і все добре, наприклад, щастя, кохання там і все таке, ну, тут ми бачимо, що більшість - це, як звичайно, щастя", - кажуть студенти Інна, Сергій.

Усі 52 вказівники зроблені з дерева, за допомогою способу барельєфної різьби по дереву. Барчани вважають свого "велетня" окрасою міста.