Про це 24 каналу розповів керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко. Раніше повідомлялось про те, що Кремль може готувати операцію під "чужим прапором" у Бєлгородській області.

Цікаво Маразм міцнішає: представник Росії в ООН звинуватив українську ППО в обстрілах інфраструктури

Росіяни визнають нашу велич

Мусієнко зазначив, що для того, аби ЗСУ йти на Бєлгород, їм потрібна мотивація. Такої мотивації немає абсолютно. Росіяни, коли говорять про наші маневри, визнають нашу велич і могутність, що ми можемо утримувати такий широкий фронт і простір, який у нас є по кордону з Росією.

На Сватове – так, на інші напрямки. Для чого на Бєлгород,
– зауважив військовий експерт.

Мусієнко про те, чому Росія вигадує фейк про наступ ЗСУ на Бєлгород: дивіться відео

Тло для перекидання військ з Білорусі

Він продовжив, що така риторика вкидається, аби підготувати підґрунтя і тло для зняття частини військ з білоруського напрямку. Там вони намагаються відродити 1 танкову армію, яка була повністю розбита. Вона, до речі, вважалась елітною, бо в разі нападу на Росію мала б захищати Москву.

"Росіяни намагаються поповнити її мобілізованими, танками, які їм передав Лукашенко, які вони знімуть зі зберігання. Мені здається, що вони можуть перекидати війська саме на Бєлгородський напрямок, на прикордоння з Луганщиною. Для того, аби нависати над нами флангом", – наголосив керівник Центру військово-правових досліджень.

За його словами, якщо подивитись на російську пропаганду, то раніше вона говорила про те, що російські війська за тиждень будуть піді Львовом, а тепер вони бояться наступу ЗСУ на Бєлгород.

Російська пропаганда: останні новини