Павлов також подякував громадянам за розголос. Адже, як наголосив ексбоєць Kraken у іншому випадку історія з інцидентом з Миколою Тищенком, могла б мати інакший кінець.

До теми "Мітбол по-київськи", переговори в Таїланді та побиття військового: біографія Миколи Тищенка

Що написав Павлов про інцидент із Тищенком

Колишній військовий на своїй фейсбук-сторінці наголосив, що раніше ніяк не коментував ситуацію з Миколою Тищенком, адже не було особливо часу. Павлов зазначив, що все, що сталося з ним та його дитиною, насправді сталося з "кожним українцем у моєму обличчі".

Збожеволілий від безкарності чиновник, чиє самолюбство зачепило просте і закономірне питання українця, вирішив показати свою владу. Вирішив показати, що достатньо лише одного його бажання, і його ручні поліцейські та охоронці поб'ють, принизять, позбавляють волі і покарають будь-якого українця, який наважиться йому суперечити,
– написав ексбоєць Kraken.

Він також зазначив, що нардеп не тільки сам впевнений у своїй безкарності, Тищенко навіяв своїм прихвосням, що їм можна все, а закон і норми моралі на них не поширюються.

Водночас військовий подякував усім за підтримку, за допомогу у розголосі цій ситуації.

"Якби не ви, то навіть складно уявити, як розвивалася б ситуація. Тільки розголос та резонанс громадської думки дали надію на те, що винних буде покарано", – зазначив Павлов.

Що відомо про напад на ексвійськового у Дніпрі

  • У центрі Дніпра 20 червня група охоронців депутата Миколи Тищенка напала на ексвійськовослужбовця Дмитра Павлова, коли той гуляв з дитиною. Причиною інциденту, ймовірно, стала суперечка між нардепом і колишнім бійцем.
  • Зрештою ДБР вручило Миколі Тищенку підозру у незаконному позбавленні волі колишнього військовослужбовця у Дніпрі. Також повідомили про підозру ще одній особі, яка брала активну участь у протиправних діях.
  • Над нардепом уже відбувся суд, де йому обрали запобіжний захід. Тищенка відправили на цілодобовий домашній арешт на 2 місяці і одягнули на нього електронний браслет.