Деталі розповів голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на брифінгу.

Важливо Данілов натякнув, що міністр Абрамовський може втратити посаду

Гетманцев сказав, що не знає, чому Абрамовський вирішив піти у відставку. Ба більше, самої заяви на звільнення ані нардепи, ані керівництво Верховної Ради ще не бачили.

Це питання обговорювалося щойно на фракції, як інформація про те, що така заява може з'явитися. Розуміючи, що її оголосив голова фракції, ми йому довіряємо, тобто ця інформація має найвищий рівень правдивості, але самої заяви ще немає,
– сказав Гетманцев.

Брифінг Данила Гетманцева: дивіться відео

Раніше ЗМІ писали, що у Кабміні можливі кадрові перестановки. Стверджували, що під загрозою звільнення перебувають 4 – 5 міністрів. Зокрема, й Абрамовський.

А 4 жовтня у ЗМІ з'явилась інформація, що Абрамовський нібито написав заяву про відставку. Однак сам чиновник спростував це.

Що відомо про Романа Абрамовського?

Абрамовського призначили міністром екології 19 червня 2020 року. Тоді його кандидатуру підтримали 264 нардепи. У 2015 році він кілька місяців був заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. У 2019-му став заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.