Разумков також уточнив, що вийшов із партії після того, як колега Олександр Корнієнко сказав йому, що він вже не є її членом. Водночас, нова голова "Слуга народу" Олена Шуляк заявляла, що в партії не можуть знайти заяву політика про те, що він туди вступав. Про це він заявив журналістам у кулуарах Ради.

До теми Було більше грошей, – син Разумкова кумедно розповів про роботу тата у кріслі спікера

Ексспікер відповів також і на слова Шуляк, пояснивши, що без такої заяви він не зміг би балотуватися до Верховної Ради. Нагадаємо, він був першим номером у списку, як голова політсили. Разумков порадив "Слузі народу" вирішити, є він її членом, чи ні. Політик жартома запропонував допомогу, щоб купити хороший сейф для зберігання документів.

Відставка Разумкова і нова політична партія

  • 7 жовтня на позачерговому засіданні депутати проголосували за відставку Разумкова з посади голови Ради. У "Слузі народу", заявили, що він відступив від загальних принципів і більше не є членом команди.
  • Колишній спікер заявляв, що після відставки з посади він отримав низку пропозицій очолити партії, але відмовився. Скільки було прозицій не уточнював, але продовжував їх отримувати.
  • Разумков після відставки заявляв про наміри створити власну політичну партію.