Важливий нюанс наполеонівських планів ворога

Очевидно, що командування окупаційного війська зробило висновок з вугледарської бійні. От тільки не той.

Читайте також Майбутнім Росії занепокоївся вже навіть Китай

Висновок російського командування виявився до примітивного простий – функціонал середньостатистичної російської БТГр у наступі не витягує навіть кілометра фронту. Значить потрібно більше зикуратів! БТГр на кілометр фронту...

Вже можна говорити про концентрацію у районі Оріхова понад 10 БТГр. Основні локації для наступу:

  • Роботине,
  • П'ятихатки,
  • Новопокровка.

До 24 лютого вони зможуть сконцентрувати з цих напрямків до 15 і більше БТГр і, судячи з руху, продовжать.

Отож вороже командування планує наситити фронт біля Оріхова у пропорції 3 – 4 БТГр на кілометр. Загалом, звучить як масштабний наступ і таке інше. Однак, вже традиційно, у всій цій апокаліптичній схемі є нюанс.

Цікаво Як знищити противника, який нечутливий до втрат: важливий нюанс

Чому затяжний наступ ворога вже провальний

Так, для того, щоб наступати в Запорізькій області вузьким фронтом, росіяни оголюють тили. Резерву для затяжного наступу немає. Матеріально-технічне забезпечення наступу почне знижуватися вже на 3 – 5 день інтенсивних бойових дій.

Оріхів цілком може стати для росіян черговим Вугледаром, але ще більше затяжним. Ресурсу, при всіх видимих проблемах, вистачить окупантам на 3 тижні активних рефлексій з поступальним згасанням. А коли ресурс підріжеться...

Ресурс виснажений, тили ослаблені, матеріально-технічне забезпечення рветься по швах, система управління починає давати збій... Чим може завершитися історія з таким сценарієм? Думаю, відповідь і так очевидна.