Таку думку висловив народний депутат і керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: У Мін'юсті сповістили, як стежитимуть за Савченко під час її голодування

"Різномасті "експерти"-"політологи"-"правозахисники" слідом за словоблудливими адвокатами Савченко зараз на всіх телеканалах обговорюють, що, мовляв, теракт вона не могла зробити, а, як вона запевняє, лише "тролила владу", – підкреслює він.

За словами політика, якщо ми на секунду в цю нісенітницю повіримо, то "смердіти від цієї історії стане не менше", оскільки, як пояснює Тимчук, виходить, що Савченко в своїх ігрищах намагалася зробити заручниками своєї неадекватності офіцерів, з якими вела перемовини.

"По суті, підбиваючи заради свого нібито "троллінгу" їх під серйозні статті Кримінального кодексу", – зауважив військовий експерт.

Також він розкритикував заяви адвокатів Савченко, які переконують, що вона є "справжнім офіцером", але, зазначає парламентар, "у ній від офіцера залишилось стільки ж, скільки в Медведчука від українського патріота".

І не можу зрозуміти, чого вона так вчепилася в мандат депутата, яким всюди прикривається, на словах ненавидячи український парламент? За весь час своєї "депутатської діяльності" Савченко стала автором аж трьох законів України. Один з них – сумнозвісний "закон Савченко", за яким десятки тисяч кримінальників зараз перебувають на волі, а у двох інших вона – лише співавтор, тобто законопроекти писали зовсім інші депутати, включивши її в список авторів. Яка до біса депутатська діяльність!? Зате постійно моталася по закордонах не зрозуміло за чий рахунок. Але свій мандат Савченко, яка "ненавидить владу", сама не віддасть, будьте впевнені,
– підсумував Тимчук.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла депутатську недоторканність із Надії Савченко, а також дала дозвіл на її затримання та арешт. Після цього її затримали у Раді. Генпрокурор Юрій Луценко підписав та особисто у присутності її адвокатів оголосив підозру Савченко у скоєнні низки кримінальних злочинів. ГПУ подала клопотання про обрання міри запобіжного заходу для Надії Савченко у вигляді тримання під вартою на двомісячний термін.

Її підозрюють у змові з терористичною організацією – так званою "ДНР" та підготовці масштабного теракту в центрі Києва, а також у поваленні конституційного ладу та захопленні державної влади.

Згідно з інформацією ГПУ, за допомогою арсеналу зброї, привезеної з окупованих територій, Савченко з екс-переговірником Володимиром Рубаном планували вбивства Президента України, Секретаря РНБО та главу МВС, а також підрив будівлі Верховної Ради та обстріл прилеглих будівель.