Андрій Єрмак повідомив, що провів розмову з кожним з командирів та дізнався про їх самопочуття. Глава ОП зазначив, що в усіх наших воїнів бойовий настрій.

До речі Повернулись, щоб боротись далі, – "Пташка" опублікувала перший допис після полону

Воїнів відвідав Рустем Умєров

Єрмак розповів, що українські герої проходять ретельний медогляд. Зокрема, відбувся поглиблений огляд терапевтом та хірургом.

Хлопці проходять медичні огляди, йде ретельна перевірка їх стану. За результатами медичних аналізів, проведений поглиблений огляд терапевтом та хірургом,
– зазначив він.

Андрій Єрмак розповів, що в Туреччину приїхав голова Фонду державного майна України Рустем Умєров. Саме він перевірив умови, у яких перебувають українські військові. Від нього Єрмак і отримав фото усміхнених командирів.

"Він також координує свою роботу з усіма органами, відповідальними за безпеку наших громадян. Як розповів мені Рустем, умови проживання у хлопців – комфортні. Для нас дуже важливо, щоб українські герої мали все, що їм наразі необхідно", – сказав Єрмак.

Він анонсував, що невдовзі командири зможуть побачитися зі своїми родинами.

Що відомо про командирів з "Азовсталі"

  • 21 вересня відбувся обмін військовополоненими між Україною і росією. З полону звільнили командирів захисників "Азовсталі" Дениса Прокопенка, Євгенія Бову, Сергія Волинського, Святослава Паламара, Дениса Шлегу та Олега Хоменка.
  • Президент Володимир Зеленський повідомив, що всі шестеро командирів за умовами обміну до кінця війни не мають повертатися додому.
  • Глава ГУР МО Кирило Буданов розповів, що звільнені командири проживатимуть у приватному будинку в Туреччині. Він запевнив, що це досить комфортабельне місце для проживання. Вони будуть там жити деякий час.
  • Посол України в Туреччині Василь Боднар зазначив, що командири мають до кінця війни залишатися у спеціальному закладі. При цьому Боднар наголосив на питанні безпеки наших воїнів, яких будуть надійно охороняти.
  • Президент Туреччини Реджеп Ердоган назвав звільнених українських військовополонених "гостями Туреччини".

Дізнайтесь більше – Зеленський розповів про обмін полонених: дивіться відео