За словами Юрченка, він здав аналізи в декількох лабораторіях Києва, і ні в одній з них в його крові не були знайдені заборонені речовини.

Важливо ДТП скандального "ексслуги" у Львові: Разумков сподівається, що Юрченко складе мандат

Ба більше, "ексслуга" звинуватив лікарів у нібито фальсифікації результатів аналізів.

Я знаю, що нічого не вживав. Навіть не думав, що лікарі сфальсифікують аналізи народного депутата в присутності правоохоронних органів. Я не вживав наркотики ніколи в житті,
– спробував виправдатися нардеп.

Щодо телефону, який Юрченко вибив з рук водія Volkswagen Всеволода Боровця, нардеп каже, що зробив це, бо подумав, що це провокація.

Юрченко вперше прокоментував свою ДТП у Львові: дивіться відео

Все, що варто знати про ДТП Юрченка у Львові

  • Нардеп Олександр Юрченко 8 липня на площі Міцкевича у Львові, виїжджаючи з платного паркувального майданчика за кермом Ford Mustang, в'їхав у Volkswagen Jetta. Постраждалий водій почав знімати подію на відео. Тоді Юрченко напав на чоловіка.
  • Медики підтвердили, що народний обранець перебував у стані наркотичного сп'яніння. Юрченко заперечив висновки лікарів і наголосив, що ніколи не вживав наркотиків.
  • Представники фракції "Слуга народу" закликали Олександра Юрченка скласти мандат депутата Верховної Ради. Адже Юрченко "втратив етичні підстави бути депутатом".