Про це повідомила речниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу. Вона наголосила, що поки лише обговорюють можливість проведення зустрічі.

До теми Українське питання буде лише одним з багатьох, – міжнародник про зустріч Байдена та Путіна

Головна тема – войовнича риторика Росії

Ми оголосимо про таку можливість, коли все буде вирішено остаточно. Це буде шанс для того, щоб обговорити наші серйозні заклопотаності щодо войовничої риторики і нарощування збройних сил на кордоні з Україною,
– розповіла Псакі.

При цьому речниця Байдена зауважила, що Вашингтон продовжує консультації з партнерами щодо введення економічних санкцій проти Росії. Проте насамперед щодо таких методів впливу радитимуться з Конгресом та європейськими партнерами.

Мінські домовленості не виконує саме Росія

Тим часом, у Держдепі США заявили, що Україна та Росія мають продемонструвати свою готовність виконувати мінські домовленості. Проте, за словами Ентоні Блінкена, саме Москва не виконує ці угоди.

Більша частина з цього (мінських угод – 24 канал) не була виконана. А велика частина того, що не було виконано, не виконано саме Росією. В той самий час, є і ті речі, які повинна зробити Україна,
– наголосив Блінкен.

Читайте також Росія має відвести війська від кордону з Україною, – Блінкен

Коротко про можливу зустріч Байдена та Путіна:

  • Очна зустріч Путіна та Байдена відбулась в Швейцарії 16 червня 2021 року.
  • У МЗС Росії висловили сподівання, що незабаром відбудеться "новий контакт" Путіна та Байдена.
  • У США раніше інформацію про нову зустріч не підтверджували. У Білому домі запевняли, що не мають даних щодо організації.

Тим часом Путін вимагає не приймати Україні в НАТО – про це у WTF: дивіться відео