Путін цинічно заявив, що розмовляти з українським президентом нема сенсу. Навіть приблизних тем глава держави-агресора назвати не може.

Раніше Росію лихоманить перед "Прямою лінією" з Путіним

Путін каже, що не відмовляється від зустрічі

Навіщо зустрічатись з Зеленським, якщо він віддав країну під повне зовнішнє управління? Усі питання України вирішують не в Києві, а у Вашингтоні, частково – у Берліні та Парижі,
– зухвало переконує Путін.

При цьому Путін каже, що він не відмовляється від зустрічі з Зеленським. Мовляв, просто наголошує, що обговорювати їм нічого.

У Кремлі повідомляли, що зустріч – під загрозою

Зазначимо, що раніше у Кремлі пригрозили зривом зустрічі президентів. Не сподобалось Росії введення Україною санкцій проти багатьох російських компаній, бізнесменів, посадовців та олігархів. Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков сказав, що політика Києва у "вибудовуванні відносин з Росією є суперечливою".

До теми Зеленський підписав санкції проти оточення Путіна: хто у списку

Що відомо про можливу зустріч Путіна та Зеленського:

  • Президент Зеленський запропонував главі Кремля зустріч ще у квітні 2021 року. Саме Росія масово стягувала війська до східного українського кордону.
  • У відповідь на пропозицію приїхати на Донбас Путін порадив провести перемовини з бойовиками.
  • Наприкінці квітня президент України дав доручення Офісу Президента з адміністрацією Путіна щодо організації перемовин.
  • Під час останнього інтерв'ю Зеленський наголосив, що зараз "м'яч – на стороні Росії", адже Україна всі необхідні кроки зробила.