Так, відповідне рішення щодо застосування ядерної зброї мають ухвалити 5 людей, які є рівними між собою й російський диктатор не може їм наказати піти на такий крок. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник.

Зверніть увагу Не раз нищили своїх громадян: Кремль підірве "брудну бомбу" на території Росії – Міненерго

Ядерна риторика сильно перебільшена

Вони мають сісти, обговорити, прийняти консолідоване рішення та запустити спеціальний протокол,
– пояснив Черник.

За його словами, до складу цієї п'ятірки входять ФСБ та міноборони Росії й наразі вони навряд зможуть порозумітися щодо цього питання. Крім того, ланцюжок запуску навіть ракет Х-101, якими сьогодні обстрілювали Україну є дуже довгим. Цілком ймовірно, що його "перебиватимуть".

"Ядерна риторика сильно перебільшена. Я в жодному разі її не применшую – "ядерну рушницю" дістали та махають нею, але до повноцінного пострілу ще доволі далеко", – констатував військовий експерт.

Черник пояснив, наскільки великою сьогодні є ядерна загроза: дивіться відео

Ядерна загроза з боку Росії: останні новини

  • За кілька тижнів до повномасштабного вторгнення в Україну в російській армії нібито обговорювався сценарій ядерного удару по Німеччині. Розмову окупантів перехопили західні спецслужби під час маневрів їхнього флоту в Балтійському морі.
  • За інформацією британських ЗМІ, в останні дні прем'єрства Ліз Трасс була занепокоєна застосуванням Росією ядерної зброї в Україні, Адже постраждали б й інші держави світу, зокрема Велика Британія.
  • Захід серйозно ставиться до погроз Владіміра Путіна застосувати ядерну зброю. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що західний світ від абстрактних погроз перейшов до конкретизації наслідків для Росії.
  • Росія заявляє буцімто Україна збирається застосувати "брудну бомбу". Втім, саме окупанти можуть піти на такий крок і традиційно звинуватити в цьому нашу державу. Олексій Їжак вважає, що росіяни можуть застосувати "брудну бомбу" для прикриття своєї втечі з Херсона.