Про це в ефірі 24 каналу сказав головний редактор видання Defense Express Олег Катков. Він зазначив, що не нульовою ця вірогідність буде аж до перемоги України.

Важливо Росіяни активно звозять техніку на фронт: чи може це бути підготовкою до нового наступу

На його думку, Генеральний штаб Збройних Сил доволі обʼєктивно та прагматично підійшов до питання оцінки вірогідності нападу. Він звернув увагу на питання авіаційного угрупування, порівнявши його стан з тим, що, наприклад, було у лютому. Тоді на території Білорусі було розміщено 77 вертольотів, штурмовиків та півтора десятка винищувачів.

Наразі такі сили там не спостерігаються. Важливий той аспект, що прийом таких літаків, аби вони там могли базуватися, це окрема задача для білоруських аеродромів. Треба підготувати прийом такої кількості машин,
– зазначив Олег Катков.

За його словами, в Збройних Силах України, а також у наших союзників є всі засоби, аби помітити таку підготовку заздалегідь.

Дивіться відео: Олег Катков про новий можливий наступ з Білорусі

"Не можна сказати, що немає вірогідності того, що Росія з білоруськими військами може напасти. Але говорити, що вони підуть 24, 25 чи 26, – мені здається, що тут краще прислуховуватися до офіційних джерел, а не до значно менш перевірених джерел", – підсумував експерт.

Останні новини щодо Білорусі

  • Самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко прилетів у Росію, де проведе цілих 4 дні. Відомо, що він відвідає науково-дослідний центр підготовки космонавтів та зустрінеться з главами країн СНД.
  • Окупанти готуються до нового наступу на Північ України з території Білорусі. Ця підготовка триває ще з жовтня 2022 року. Про це заявили в американському Інституті вивчення війни. Водночас там попередили, що це може бути лише російською інформаційною операцією. Це означає, що 100% впевненості у тому, чи буде новий наступ, немає.