Про це повідомляють білоруські та російські пропагандистські ЗМІ. До слова, раніше Владімір Путін вперше за три роки завітав у Мінськ. Його борт супроводжував винищувач, який було піднято з аеродрому в Барановичах.

Читайте також Ліміт маневрів вичерпано: чи вдалося Путіну остаточно дотиснути Лукашенка

Для чого прилетів Лукашенко

За інформацією, яку поширюють пропагандистські видання, Алєксандр Лукашенко завітав у країну-агресорку з робочим візитом. Росіяни вже підготували для нього "культурну програму".


Лукашенко прилетів у Росію на 4 дні / Фото "Пул Первого"

Сьогодні, 24 грудня, Лукашенко разом з російським президентом Владіміром Путіним мали відвідати у Науково-дослідний випробувальний центр підготовки космонавтів імені Гагаріна. У мережі вже з'явилися світлини з місця подій.

Лукашенко завітав у ЦПК / "Пул Первого"

Щоправда, російського диктатора на них не видно. Зауважимо, що саме в цьому центрі зараз проходять відбір кандидати на політ у космос від Білорусі. Там, самопроголошеного президента Білорусі зустріли голова Роскосмосу Юрій Борисов, виконавчий директор корпорації з пілотованих космічних програм Сергій Крикальов та начальник Центру підготовки космонавтів Максим Харламов.

Далі, Лукашенко має взяти участь у неформальній зустрічі глав держав СНД. Вона відбудеться у Санкт-Петербурзі 26 та 27 грудня.

Зверніть увагу 1,5-мільйонна армія та новий план: що задумали Путін і Шойгу

Ступак припустив навіщо справді Лукашенко летить в Росію

  • Колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак вважає, що Лукашенко летить у Росію, щоб щось "клянчити" у Путіна.
  • Ймовірно прохання самопроголошеного білоруського президента стосуватимуться економічного аспекту. Річ у тім, що санкції завдають великих збитків економіці Білорусі.
  • Тому Лукашенку потрібно, хоч якось, підтримувати її "на плаву". Зокрема він може просити Путіна про певні податкові маневри, митні послаблення тощо.