Український лідер сказав у інтерв'ю AFP, що росіяни хочуть наступати. За словами президента, ворог розуміє, що це дуже складно, пише 24 Канал.

Дивіться також Посилення оборони у Вовчанську: що відбувається на Харківському напрямку

Що відомо про ситуацію на Харківщині

Вони (росіяни – 24 Канал) розуміють, що Харків – це дуже складно, це велике місто і вони розуміють, що у нас є сили, які будуть довго воювати. Тобто їм потрібно кинути великі сили для цього. Тому для них найважливіше відтягнути наші війська максимально зі Сходу. Я маю на увазі Схід у звичайному нашому розумінні – це Донбас,
– заявив Володимир Зеленський.

За його словами, росіяни розуміють, що до Харкова вони можуть повільно тиснути, а Київ буде відтягувати війська. Це їх головне бажання.

"Вони – як той звір. Якщо вони відчують десь у цьому напрямку слабкість, вони тиснутимуть далі. Якщо їх зупинити, вони вмирати мільйонами заради Харкова не будуть. На мою думку", – пояснив президент.

Український лідер додав, що фактично вся Харківська операція Росії зводиться до намагання послабити ЗСУ загалом по фронту.

Дивіться також В ISW пояснили, що стоїть за операціями окупантів на Харківщині та новою заявою Путіна

Останні новини щодо Харкова

  • Володимир Зеленський заявив, що наступ ворога у Харківській області може складатись з декількох хвиль. За словами президента це була перша хвиля наступу ворога. Президент пояснив, що вороги заходять глибше на нашу територію і це все одно їх перевага.
  • Щодо Вовчанська, то там тривають важкі бої. Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов пояснив, що Сили оборони України стримують ворожий наступ на Липецькому напрямку.
  • У Генштабі ЗСУ заявили, що Росія не припиняє спроб прорвати оборону наших військових. З початку доби росіяни здійснили дві атаки на наші позиції в напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ, проте марно.