На опублікованих українськими захисниками кадрах видно відпрацювання FPV-дрона по російських військовослужбовцях. Вони останнім часом на Харківському напрямку переховуються у зелених насадженнях.

Дивіться також У Вовчанську тривають вуличні бої, ворог тисне на Часів Яр: як змінилася лінія фронту за тиждень

Нацгвардійці пильно відстежують пересування росіян

Використовуючи лісосмуги на Харківщині, ворог намагається переховуватись від розвідувальних та ударних БпЛА. Втім українським воїнам вдається вчасно виявляти будь-який рух.

Так, у мережі з'явилося відео, як спецпризначенці 2 загону ЦСП "Омега" влучно відпрацювали з FPV-дрона по "непроханих гостях".

Ворог має відчути, що на українській землі йому немає місця!
– пишуть у Нацгвардії.

Влучання дрона по росіянах на Харківщині: дивіться відео

Наступ на Харківщину: останні новини

  • Нині ситуація на Харківщині залишається складною, однак її контролюють українські військові. Росіяни вже провалили одне зі своїх завдань, втративши ефект несподіванки. Але водночас вони продовжують перетягувати підрозділи на Харківщину з інших напрямків.
  • Також за спостереженнями Генштабу, активність росіян на Харківщині сповільнилася. Але вони не полишають спроб прорвати українську оборону біля Вовчанська, Стариці, Липців.
  • Наразі лінія фронту проходить за 50 кілометрів від Харкова. Втім, харків'яни не збираються тікати з рідного міста й пристосовуються жити в умовах "повсякденного геноциду" Росії.
  • До слова, західні журналісти пишуть, що українське військове керівництво очікувало наступу Росії та завчасно перекинуло до кордону війська. ЗСУ були таємно передислоковані до кордону на Харківщині за кілька днів до наступу.