Про це Володимир Зеленський сказав під час зустрічі із журналістами, повідомляє 24 Канал.

Читайте також Наступ ворога на Харківщині: Зеленський пояснив, як окупантам вдалося перетнути кордон

Росіяни не полишають спроб

Глава держави пояснив, що окупанти також хочуть захопити відповідну зону в 10 кілометрів. Таким чином росіяни завжди хочуть розвивати успіх, якщо їм вдається чогось досягнути.

Водночас, за словами президента, головне на сьогодні – Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію. Зеленський наголосив, що на деяких напрямках ворог зовсім не просунувся. Крім того, кілька напрямків посилили окремими батальйонами, які були в резерві, чи на інших напрямках.

Що зараз відбувається на Харківщині

  • У Генеральному штабі розповіли, що від початку доби 16 травня росіяни 5 разів атакували позиції Збройних Сил на Харківському напрямку. Зокрема, ворог намагається штурмувати українські війська в районі міста Вовчанськ.
  • Президент Володимир Зеленський провів Ставку у Харкові учора, 16 травня. Разом із військовим керівництвом глава держави обговорив перспективи та загрози бойової ситуації на півночі.
  • Речник Нацгвардії Руслан Музичук розповів, що російське командування в атаку відправляє переважно піхотні групи вздовж лісосмуг. Наразі в Харківській області по російській армії продовжують працювати снайпери та FPV-дрони.
  • ЗСУ в Харківській області вдалося захопити двох російських загарбників у полон. Оператори 8-го окремого полку ССО зазначили, що полонених окупантів очікує допит, а надалі – обмін на наших військових.