Таку думку 24 Каналу висловив льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан, зауваживши, що росіяни особливо зосереджені на Донецькій області, де буває 50 – 60 атак за добу. Щодо наступу на Харківську область, ворог відчуває брак сил.

Дивіться також Чи є загроза для Сумської області: Світан оцінив можливості росіян

Найгарячіша точка

За словами Світана, росіяни продовжують наступати в Донецькій області, особливо ворог зосереджений на місті Покровськ. Щодо кількості атак за добу на цьому напрямку, буває по 50 – 60. В Харківській області ж є по 10 – 15 атак за добу.

"В росіян перша хвиля наступальних операцій, які кілька тижнів тривали в Харківській області, спала", – підкреслив льотчик-інструктор.

Де розташоване місто Покровськ: дивіться на карті

Також він додав, що окупанти, ймовірно, будуть перекидати додаткові військові частини в Харківську область, оскільки ширина фронту сягає близько 80 кілометрів, а сили та засоби у росіян є недостатніми для продовження бойових дій.

Або ж припинять масштабні дії та проводитимуть тактичні наступальні операції, і не більше того. Найближчими днями це буде зрозуміло,
– зауважив Світан.

Ситуація на лінії фронту: коротко

  • Українські військовослужбовці повідомили, що протягом 21 травня відбулося 86 бойових зіткнень. Найбільше – в смугах оборони наших підрозділів на Покровському, Харківському, Сіверському та Краматорському напрямках.
  • На одному з операційних напрямків наші військові знищили декілька зенітно-ракетних комплексів "Бук". Оператори виявили місце розташування "Бук" під час розвідувальних дій.
  • Російські окупанти активізували зусилля на 3 локаціях Півдня України, а саме Старомайорське, Кринки та Роботине. Бойові дії набули більшої інтенсивності, з обох боків кожної доби застосовуються сотні дронів та РЕБ.