Ситуація на Херсонщині залишається надзвичайно складною, нині там тривають активні бойові дії. Про це повідомили джерела в ОВА, інформує 24 канал.

Важливо ЗСУ взяли під контроль Малу Олександрівку на Херсонщині: відео зі звільненого селища

ЗСУ звільняють Херсонщину

Станом на 6 жовтня вже відомо, що українські захисники звільнили від російських загарбників Нововоскресенське, Новогригорівку та Петропавлівку Бериславського району.

До речі, аналітики зазначають, що українські війська, ймовірно, консолідували позиції та перегрупувалися на півночі Херсонської області після досягнення значних успіхів протягом останніх 48 годин.

Крім того, російські джерела повідомляли про підготовку наступу українців на північний захід, захід і північний схід від Херсона.

Наразі триває розмінування території Заградівки Кочубеївської громади. Звільнене село все ще обстрілюють російські війська з "Ураганів" та "Смерчів". Правоохоронці перевіряють усю територію, знешкоджують міни та розтяжки.

Крім того, у Білозерській громаді через ворожі обстріли знищено майно та будівлі фермерського господарства, а також фруктові сади.

На Херсонщині оголосили канікули

У телеграм-каналі так званого міністерства освіти і науки Херсонської області оприлюднено наказ щодо встановлення з 6 по 21 жовтня канікул в державних бюджетних закладах середньої загальної і середньої професійної освіти Херсонщини. Це пов’язано з тим, що почастішали обстріли, а також з метою збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу.

Українські захисники звільняють окуповані території

Як нам стало відомо, близько 5 ранку розпочалися активні бойові дії в районі селищ Водяне, сіл Первомайське і Кам'янка.

А на Луганщині звільнено вже шість населених пунктів.

Яка ситуація на Херсонщині: останні новини

Варте уваги – ЗСУ звільнили багато нових населених пунктів: дивіться відео